Onze medewerkers 

Wij stellen ze graag aan u voor!

Lars Noorman
Lars Noorman
Vestigings Manager

lnoorman@autogorter.nl

Bert de Fockert
Bert de Fockert
Verkoopadviseur

bdefockert@autogorter.nl

Stephan Timmer
Stephan Timmer
Verkoopadviseur

stimmer@autogorter.nl

Hendrie Dierkes
Hendrie Dierkes
Specialist zakelijkemarkt | Accountmanager Mobiliteitslease Drenthe

info@mobiliteitsleasedrenthe.nl

Leonie Mensen
Leonie Mensen
Specialist bedrijfsauto's | Accountmanager Mobiliteitslease Drenthe

lmensen@autolunenborg.nl

Jeanet van Wijk
Jeanet van Wijk
Telefonie en Administratie

administratie@autogorter.nl

Mark Wind
Mark Wind
Service adviseur

mwind@autogorter.nl

Carla Bakker
Carla Bakker
Service Adviseur

cbakker@autogorter.nl

Marko de Vries
Marko de Vries
Magazijn beheerder

mdevries@autogorter.nl

Erik Stoffers
Erik Stoffers
Autotechnicus

Sieb Stavasius
Sieb Stavasius
Autotechnicus

Kobus Wilting
Kobus Wilting
Autotechnicus

Johan Kramer
Johan Kramer
Autotechnicus

Danny Berends
Danny Berends
Autotechnicus

Sander Mulder
Sander Mulder
Autotechnicus

Toyota Cookiebeleid

Onze website maakt gebruik van cookies om u een optimale gebruikservaring te bieden. Als u hiermee akkoord gaat kunt u gewoon verder gaan. In ons cookiebeleid leest u meer over cookies en kunt u indien gewenst uw cookie instellingen aanpassen.